Nie masz konta? ZAŁÓŻ
ForumForum | Wydawnictwo Pentakl | Aktualności | Konkursy i Racial Wars

Konkursy i Racial Wars

Nie masz konta? ZAŁÓŻ
2012-06-25 14:40:33
Bat
Ranga: nowicjusz
awatar
Na forum od: 2012-03-21

Konkursy i Racial Wars

A co z drugim i trzecim miejscem?

ilość słów: 7, ilość znaków: 40

2012-06-25 17:43:14
Luke
Ranga: początkujący
awatar
Na forum od: 2011-11-23

Konkursy i Racial Wars

Drugie i trzecie miejsce zostaną jeszcze przyznane. Pomimo zakończenia konkursu już jakiś czas temu, nadal spływają do nas prace, które w części wyglądają naprawdę obiecująco. Dlatego dajemy sobie jeszcze trochę czasu na podjęcie tych decyzji.

Informacje na ten temat na pewno za jakiś czas zostaną opisane w newsie oraz w dziale informacje na stronie głównej.

Zespół administratorów wydawnictwa Pentakl
ilość słów: 54, ilość znaków: 392

2012-06-27 20:46:22
Bat
awatar

Konkursy i Racial Wars

Czyli wygrać mogą prace, które zostały nadesłane już po terminie terminie?

ilość słów: 11, ilość znaków: 87

2012-06-28 15:16:51
Bat
awatar

Konkursy i Racial Wars

Z tego wynika, że konkurs nie został rozstrzygnięty... mało tego, wciąż jeszcze można nadsyłać prace, które nadal mogą zająć 2. i 3. miejsce. Jak to się ma do regulaminu? Czy regulamin można jeszcze znaleźć na stronie lub otrzymać do wglądu np. na e-mail-a?

Być może nie wszystko dobrze zrozumiałem, ale, jako jedna z osób które przysłały swoją pracę, czuję się potraktowany nie do końca w porządku. Teoretycznie mogłem nie przejmować się terminem nadsyłania prac, wysłać swoją później i na przykład dokonać jeszcze jakichś poprawek.

Oczywiście, jeśli moja praca jest do kitu, to trudno - liczę się z tym, ale chciałbym przynajmniej już o tym wiedzieć. Bardzo proszę wydawnictwo o wyjaśnienia w tej sprawie. Z góry dzięki.

ilość słów: 114, ilość znaków: 797

2012-07-15 18:56:06
Luke
Ranga: początkujący
awatar
Na forum od: 2011-11-23

Konkursy i Racial Wars

Podstawową zasadą wydawnictwa jest zasada, która mówi:

"Wydawnictwo nie udostępnia autorom recenzji ich prac, które wykonywane są tylko na wewnętrzne potrzeby wydawnictwa". Tyle mogę odpowiedzieć na temat jakości Pana pracy.

A jeżeli chodzi o konkurs, to proszę o trochę cierpliwości, jeszcze będą newsy i informacje na jego temat. Kwestia konkursu dla prozaików nie jest dla nas zamknięta, w przeciwieństwie do konkursu komiksowego.

Zespół administratorów wydawnictwa Pentakl
ilość słów: 60, ilość znaków: 472

2012-07-18 20:50:30
Bat
awatar

Konkursy i Racial Wars

Moje wątpliwości dotyczyły daty nadsyłania prac konkursowych i informacji, że wciąż są nadsyłane prace, które będą brane pod uwagę przy typowaniu 2. i 3. miejsca. Sądzę, że wątpliwości nie są do końca bezzasadne.

Recenzji swojej pracy nie oczekuję. Chciałem tylko wiedzieć, czy odpadła, czy ew. wygrała.

Cierpliwość zachowam - nie mam w zasadzie innego wyjścia.

Tak czy inaczej, dziękuję za odpowiedź.

ilość słów: 57, ilość znaków: 457

2013-07-27 13:46:23
Bat
awatar

Konkursy i Racial Wars

Witam, kiedy zostaną wyłonieni autorzy, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce w konkursie literackim?

ilość słów: 15, ilość znaków: 114
Nie masz konta? ZAŁÓŻ

Legenda

Wyróżniona i zamkniętaKategoria wyróżniona i zamknięta - to kategoria, która jest połączeniem kategorii wyróżnionej z zamkniętą
ZamkniętaKategoria zamknięta - to kategoria, w której nie wolno już dodawać postów
WyróżnionaKategoria wyróżniona - to kategoria dodana przez moderatora lub zawierająca ważne informacje
AktywnaKategoria aktywna - to kategoria, w której dodano post w ciągu ostatniej doby
OtwartaKategoria otwarta - to kategoria, w której można umieszczać posty

©2011-2012 Trynet.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
WYDAWNICTWO PENTAKL JEST MARKĄ FIRMY TRYNET.PL.
O firmie Trynet.pl
Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim.
Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody Wydawnictwa jest zabronione.
O wydawnictwie Pentakl
Racial Wars: The Card Game